Renginio programa

    Kartais renginio programa rengiama kaip atskiras dokumentas. Tokios programos struktūrą kuria pats rengėjas. Jis pats pasirenka informacijos pateikimo formą. Jei programa rengiama kaip atskiras dokumentas, ji gali buti pateikiama paprastame lape arba lankstinuke.

 

 

 

 

 

 

St. Šalkauskio

premijos

įteikimo iškilmių


PROGRAMA
 

 

 

Šiauliai, 2005 m. gegužės 14 d.

 

12.00 val. – Svečių sutikimas
                    miesto Savivaldybėje

 

12.30 val. – Lietuvos kultūros

                    fondo Šiaulių krašto

                    tarybos posėdis


13.00 val. – Iškilmingas premijos

                    įteikimo aktas

                    Filharmonijos salėje


14.00 val. – St. Šalkauskio

                    kapo ir jo vardo

                    vidurinės mokyklos

                    muziejaus aplankymas

 


Lietuvos kultūros fondo Šiaulių krašto taryba


Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius

 

Programą sudaro duomenys apie renginį, darbotvarkė ir informacija apie rengėjus. Programos tekstas turi būti rašomas lengvai įskaitomo dydžio raidėmis.

Jei renginio programa rašoma lankstinuke, pirmajame lape gali būti skiriamasis ženklas, emblema ar atitinkamas grafinis piešinys. Be to, pirmajame lape rašomas renginio organizatoriaus pavadinimas, renginio pavadinimas, renginio laikas ir vieta.

Lankstinuko viduje surašoma darbotvarkė, t. y. kada ir kas vyks, kas dalyvaus ar skaitys pranešimą. Jei reikia, nurodoma ir vieta, kur renginys vyks.

Programoje pateikiamos darbotvarkės punktų pabaigoje nebūtina rašyti skyrybos ženklų – juos gali atstoti grafiškas skyrimas, t. y. kito punkto perkėlimas į kitą eilutę. Tačiau jei po kiekvieno punkto ar frazės rašomi skyrybos ženklai, jie turi būti vienodi – arba kableliai, arba kabliataškiai, arba taškai.

Prireikus tarptautinių renginių programos gali būti rašomos ir dviem kalbomis (lietuvių ir kita, visiems suprantama kalba).

Paskutiniame lankstinuko lape gali būti nurodomi rengėjo pavadinimas, adresas, telefonas arba kita informacija apie rėmėjus. Paskutinis lapas gali būti paliekamas tuščias.

Kartais lankstinukuose rašomas kviečiamasis tekstas kartu su programa vadinamas Kvietimu-programa. Kviečiamuoju pranešimu šį raštą vadinti nebūtų tikslu, nes jis rašomas ne paprastame popieriaus lape, o lankstinuke. Jam būdingos tos pačios savybės kaip kvietimo ir programos. 

About Algimantas Urbanavičius

Karoliniškių gimnazijos mokytojas
NuorodosPermalink

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *